• O sklepie

Witamy na stronie sklepu internetowego kulki-kulki.pl

Sklep istnieje od 2014 roku, został w tym czasie sprawdzony przez setki Klientów, którzy swoje uznanie pozostawili w wielu pozytywnych komentarzach. Naszą misją jest oferowanie sprawdzonych, oryginalnych, bezpiecznych i bardzo dobrych jakościowo zabawek wiodących marek. 

Współpracujemy bezpośrednio z oficjalnym importerem i dystrybutorem w Polsce marek takich jak: Simba, Smoby, Dickie, Majorette, Big, Zapf Creation, Little Tikes, MGA Entertainment, Injusa, Feber, Milly Mally, Viga, Kidkraft, Wader Quality Toys i innych. Dzięki temu mają Państwo pewność, że oferowane produkty są oryginalne i pochodzą z legalnego źródła.

Od marca 2018 r. sklep kulki-kulki.pl został uhonorowany tytułem: Oficjalnego Partnera marki Smoby. 

Dokładamy wszelkich starań aby Klienci sklepu otrzymali wysokiej jakości produkty oraz rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia.


Szczególny nacisk kładziemy na przekazanie informacji o terminie realizacji. Wiemy jak ważne jest aby dziecko otrzymało prezent na czas, dlatego przy każdym produkcie podana jest aktualizowana na bieżąco, orientacyjna data wysyłki. Informacja o dacie wysyłki widnieje również w potwierdzeniu złożenia zamówienia.

Sklep działa z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa Państwa danych adresowych. Zbiór przechowywanych danych osobowych jest zgłoszony do instytucji Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) pod numerem księgi 158128. Zapwniamy bezpieczne korzystanie ze strony internetowej, dzięki zainstalowanemu protokołowi szyfrującemu (strony szyfrujące dane klientów posiadają obok adresu internetowego w pasku przeglądarki charaterystyczną "kłódkę").


Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich DHL i DPD oraz nadawane do odbioru w paczkomatach InPost, kioskach Ruch i Placówkach Poczty Polskiej. Duże gabaryty przesyłak takie jak domki ogrodowe, wysokie zjeżdżalnie, piaskownice, wysyłane są przy pomocy firmy DHL. Odbiór osobisty możliwy jest w punkcie stacjonarnym pod adresem: ul. Aluzyjna 23F lok. U1 03-149 Warszawa (Białołęka).

Produkty oznaczone jako "dostępne od ręki" można zakupić bezpośrednio w punkcie stacjonarnym. Większość asortymentu dostępna jest od ręki w ilości 1-2 sztuk.

Sklep oferuje zróżnicowane formy płatności za zakupy:

- przelew wpłatę na konto bankowe ING lub mBank (wybór tej formy sprawia, że automatycznie od wartości całego zamówienia Klient uzyskuje rabat 1%)

- przelew elektroniczny za pośrednictwem systemu Przelewy24 (w tym wypadku sklep nie pobiera żadnych dodatkowych opłat)

- pobranie - płatność przy odbiorze gotówką u kuriera.

 


Szczególnej uwadze poświęcone jest pakowanie zabawek, aby nie doszło do uszkodzeń podczas transportu. Stosowane są kartony ochronne lub tektura falista, paczki zabezpieczane są dodatkowo folią typu stretch.

Zachęcamy do polubienia strony na Facebooku, będą tam prezentowane propozycje ciekawych produktów, nowości dostępne w ofercie sklepu oraz informacje o okazjonalnych promocjach.

Zapraszamy do zakupów.

 

Punkt odbioru osobistego: 

ul. Aluzyjna 23F lok. U1 (lokal handlowy na terenie osiedla wejście od strony wschodniej)

03-149 Warszawa

Czynny pn - pt w godz. 14:30 - 19:00

 

Telefon kontaktowy: 88 258 66 99 (pn - pt w godz. 9:30 - 19:00)

opłata za połączenie według stawek operatora

 

E-mail: sklep@kulki-kulki.pl