• O sklepie

Witamy na stronie sklepu internetowego kulki-kulki.pl

Sklep istnieje od 2014 roku, został w tym czasie sprawdzony przez setki Klientów, którzy swoje uznanie pozostawili w wielu pozytywnych komentarzach. Naszą misją jest oferowanie sprawdzonych, oryginalnych, bezpiecznych i bardzo dobrych jakościowo zabawek wiodących marek. Szczególny nacisk kładziemy na przekazanie rzetelnej informacji o terminie realizacji. Wiemy jak ważne jest aby dziecko otrzymało prezent na czas, dlatego przy każdym produkcie podana jest aktualizowana na bieżąco, orientacyjna data wysyłki. Informacja o dacie wysyłki widnieje również w potwierdzeniu złożenia zamówienia.

Produkty oznaczone jako "dostępne od ręki" można zakupić bezpośrednio w punkcie stacjonarnym. Większość asortymentu dostępna jest od ręki w ilości 1-2 sztuk.


 

Sklep działa z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa Państwa danych adresowych. Zbiór przechowywanych danych osobowych jest zgłoszony do instytucji Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) pod numerem księgi 158128. Zapwniamy bezpieczne korzystanie ze strony internetowej, dzięki zainstalowanemu protokołowi szyfrującemu (strony szyfrujące dane klientów posiadają obok adresu internetowego w pasku przeglądarki charaterystyczną "kłódkę").

Sklep współpracuje bezpośrednio z oficjalnym importerem i dystrybutorem w Polsce marek takich jak: Milly Mally, Simba, Smoby, Dickie, Little Tikes, Chicco, Clics, Big, Zapf Creation, Majorette, MGA Entertainment i innych. Dzięki temu mają Państwo pewność, że oferowane produkty są oryginalne i pochodzą z legalnego źródła.

Od 23.09.2017 r. uruchomiony został punkt odbioru osobistego w Warszawie pod adresem: ul. Aluzyjna 23F lok. U1 (wejście po schodach od strony wschodniej, lokal na terenie osiedla domofon (4)115.


Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich GLS, InPost oraz nadawane do odbioru w paczkomatach InPost. Duże gabaryty przesyłak takie jak domki ogrodowe, wysokie zjeżdżalnie, piaskownice, wysyłane są również przy pomocy firmy DHL.

Sklep oferuje zróżnicowane formy płatności za zakupy:

- przelew wpłatę na konto bankowe ING (wybór tej formy sprawia, że automatycznie od wartości całego zamówienia Klient uzyskuje rabat 1%)

- przelew elektroniczny za pośrednictwem systemu Przelewy24 (w tym wypadku sklep nie pobiera żadnych dodatkowych opłat)

- pobranie - płatność przy odbiorze gotówką u kuriera, lub kartą płatniczą w paczkomacie InPost.

 


Szczególnej uwadze poświęcone jest pakowanie zabawek, aby nie doszło do uszkodzeń podczas transportu. Stosowane są kartony ochronne lub tektura falista, paczki zabezpieczane są dodatkowo folią typu stretch.

Zachęcamy do polubienia strony na Facebooku, będą tam prezentowane propozycje ciekawych produktów, nowości dostępne w ofercie sklepu oraz informacje o okazjonalnych promocjach.

Zapraszamy do zakupów.

 

Sklep internetowy kulki-kulki.pl prowadzony jest w ramach działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki pod nazwą:

Łuksell Łukasz Głuchowski

ul. Aluzyjna 25F/311

03-149 Warszawa

NIP: 8212489754

REGON: 147452573

 

Telefon kontaktowy: 88 258 66 99 (pn - pt w godz. 9:30 - 19:00)

opłata za połączenie według stawek operatora

 

E-mail: sklep@kulki-kulki.pl